Из-за ливня Житомир превратился в Венецию

26-08-2020, 14:49
Из-за ливня Житомир превратился в Венецию

Улицы Житомира во вторник, 25 августа, затопил ливень, в городе произошел транспортный коллапс. Видео последствий непогоды опубликовали в соцсетях.

В низинных районах Житомира вода достигала людям до пояса, сточная канализация не справлялась с большим объемом воды на улицах.

Ливень пришелся на час пик, поэтому в городе возник транспортный коллапс. Общественный транспорт был переполнен, а такси невозможно было вызвать на протяжении часа. Остановилось движение троллейбусов.

Житомир місто-побратим Венеції

21-е сторіччя, Житомир місто-побратим Венеції. Хоча Венеція для нас дуже круто, скоріш Вилкове...на пару днів.

Останні місяці влада міста-на-річці досить квапливо розпочала ̶в̶и̶т̶р̶а̶ч̶а̶т̶и̶/̶в̶і̶д̶м̶и̶в̶а̶т̶и̶ ̶п̶е̶р̶е̶д̶в̶и̶б̶о̶р̶ч̶і̶/̶б̶ю̶д̶ж̶е̶т̶н̶і̶ ̶к̶о̶ш̶т̶и̶ відновлювати дороги в місті. Звичайно, мені, як мешканцю від того дуже приємно і втішно....проте, завжди є Житомирське проте)) Відкрию мега секрет, але будь-яку роботу, тим паче якщо вона робиться за податки містян потрібно робити якісно, а не....як завжди в нас робиться.
По суті.
По вул. Великій Бердичівській поклали новий асфальт, витратили наші кровні, а про зливну каналізацію забули. У мене питання. Скільки прослужить цей асфальт, якщо там стоїть вода?
Далі немалий список: Промавтоматика, Смолянська площа, вулиці прилеглі до ЖДУ ім. І.Франка, до центру зайнятості на Івана Гонти, Бердичівський міст, район Паперової фабрики й вулиця Слобідська, нижня Польова та вулиця Космонавтів.

Найпроблемніші місця:
- перехрестя вулиць Покровського/Грушевського, потоп у цих місцях уже став ледве не візитною карткою нашого міста;
- Житній ринок, де потрібно повністю міняти водопровідні мережі;
- вулиця Хлібна, де зливостоки забиті кульками, папірцями та іншим сміттям з ринку.

Всі зливові води повинні відводитись системою закритих зливостоків в дренажно-зливову каналізацію. Позаяк, щоразу рясна злива виступає яскравим індикатором якості роботи міської влади. Таке враження, що влада міста зговорилась з місцевими СТО, щоб регулярно заїжджали автівки ремонтуватись після гідроудару.

Критикуєш? - пропонуй!
На мою сором’язливу думку необхідно:
1. Збільшити регулярність очищення закритих зливостоків та дренажів (особливо перед великими дощами та грозами)

2. Якщо діаметр труб не дозволяє впоратись з великою кількістю води, то проводити їх заміну, а лише потім асфальтувати дорогу. Не навпаки!

3. Не відмивати...кошти мається на увазі, вулиці то відмивати треба)

Я не претендую на роль спеціаліста з ЖКГ, але у нас є цілий заступник мера, який повинен попереджувати і розв'язувати такі проблеми. Ця картина з Української Венеції намальована в мерії дуже давно.
А поки - тримаймося, з завмиранням серця перетинаємо калюжі і згадуємо чому ми звернули не туди в далекому 2015-му році.

Опубликовано Олег Костюк Вторник, 25 августа 2020 г.

Комментарии: